Kuba LOVE me foto

ELV0081

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Formoni kujtimet me te bukura me kubat LOVE.

Kater kuba te cilet personalizohen me fotot tuaja.

Secili prej tyre mundeson 5 imazhe qe ju deshironi dhe germen.

Material prej druri.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: