Tablo e personalizuar me mini liber

DS0144

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata per personat e vecante.

Tablo e pikturuar me foton qe deshironi.

Ngjyrat jane ne doren tuaj per ta bere dhuraten edhe me unike.

Nje mini liber lejon te vendosni dedikimet qe ju deshironi punuar

me materiale tekstili per ti dhene nje prekje vintage.

Permasat e tablose: 20 x 20 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: