Papirus druri i Personalizuar

EP0541

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dedikimi me i bukur ne nje papirus prej druri.

Teksti qe ju deshironi i gdhendur perjetesisht ne nje kujtim kaq unik.

Nje dhurate e cila pershtatet me cdo event.

Permasat: Format A3 (30 x 42 cm)

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: