Kornize ne Forme Zemre Marbella Shfaq më të madhe

Kornize ne Forme Zemre Marbella

ZEP0104

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize ne Forme Zemre Marbella

Nje kornize ngjyre e bardhe ne forme zemre

Per foton tuaj me te bukur me dizenjo ne forme Love

Me permasa 22x11.5 dhe foto 10x 10 cm

Nje ide mjaft e mire dhurate per ate qe doni me shume dhe keni ne zemer

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: