Kornize e Bardhe "Love" Shfaq më të madhe

Kornize e Bardhe "Love"

ZEP0100

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize e Bardhe "Love"

Nje kornize druri e bardhe me mbishkrimin LOVE

Me dy vende per foto me permasa 10x15cm dhe 13x18

E gjithe korniza ka permasa 35x21 cm

Stamponi dashurine tuaj dhe momentet me te bukra se bashku ne nje kornize te tille dhe vareni ne mure.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: