Album Rebecca Shfaq më të madhe

Album Rebecca

ZEP0058

Leke 3,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Album Rebecca

Ruani castet me te bukura nga ditet tuaja me te lumtura.

Albumi "Rebecca" eshte me ngjyre bezhe dhe me detaje fine qe e bejne te pershtatshem per ditet tuaj te festave.

Albumi ka edhe kutine ne te cilen vendoset.

Permasat jane 32x32 dhe 50 flete.

Fotoja e kopertines e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: