Kornize 25 vjetori Shfaq më të madhe

Kornize 25 vjetori

ZEP0026

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize 25 vjetori

Nje kornize metalike per te gjithe ata qe festojne pervjetorin e 25 te ditelindjes.

Mund te vendosni foton tuaj e cila qendron vertikalisht dhe duhet te kete permasat 10x15 cm

Korniza qendron e mbeshtetur ne tavoline apo siperfaqe te sheshte dhe ka numrin 25 metalik ne pjesen anesore te poshteme te kornizes

Numri 25 eshte metalik ngjyre gri me gura te vegjel qe shkelqejne

Nje ide mjaft e mire dhurate per shoqen apo miken tuaj me te mire

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: