Kornize 50 vjetori Shfaq më të madhe

Kornize 50 vjetori

ZEP0025

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize 50 vjetori

Nje kornize metalike per te gjithe ata qe festojne pervjetorin e 50 te ditelindjes

Mund te vendosni foton tuaj e cila qendron vertikalisht dhe duhet te kete permasat 10x15 cm

Korniza qendron e mbeshtetur ne tavoline apo siperfaqe te sheshte dhe ka numrin 50 metalik ne pjesen anesore te poshteme te kornizes

Numri 50 eshte metalik ngjyre gri me gura te vegjel qe shkelqejne

Nje ide mjaft e mire dhurate per babain apo mamane tuaj

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: