Kornize Zamora Shfaq më të madhe

Kornize Zamora

ZEP0035

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Zamora

Nje kornize e madhe me shume foto vetem per ju te dy

Stamponi dashurine tuaj dhe momentet me te bukra se bashku ne nje kornize te tille me ngjyre te kuqe.

E gjithe korniza e madhe ka permasa 53x30 cm dhe qendron e varur ne mur

Perbehet nga 5 korniza te vogla dhe nje mbishkrim "Love"

Permasat jane 3 nga kornizat 10x15 cm dhe 2 jane 13x18 cm 

Nje ide mjaft e bukur dhurate per te dashurin te dashuren apo bashkeshorten tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: