Kornize Fisterra Shfaq më të madhe

Kornize Fisterra

ZEP0034

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Fisterra

Nje kornize e madhe me shume foto vetem per ju te dy

Stamponi dashurine tuaj dhe momentet me te bukra se bashku ne nje kornize te tille me mbishkrimin You& Me

E gjithe korniza e madhe ka permasa 45x38 cm 

6 kornizat nga e cila perbehet kane permasa 10x15 cm

Nje ide mjaft e bukur dhurate per te dashurin te dashuren apo bashkeshorten tuaj

6 fotot te perfshira ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: