Pllake Guri SH-31 e Stampuar Shfaq më të madhe

Pllake Guri RK-05 e Stampuar

EP0522

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kujtim i bukur ne pllake guri.

Stamponi nje shprehje, urim apo foto me ngjyra.

Ideale per te dekoruar ambjentin dhe per te qene gjithmone prane personit tuaj te dashur.

Permasat: 21 x 21 x 3.5 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: