Pllake Guri dhe Druri me Gdhendje Shfaq më të madhe

Pllake Guri dhe Druri me Gdhendje

EP0469

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate qe kombinon se bashku elementet e drurit dhe gurit natyral.

Fotoja juaj me e bukur e gdhendur ne gur dhe dedikimi i gdhendur ne dru.

Kjo pllake prej guri vjen ne forme kornize fale kambalecit qe e mban ate.

Nje dekor i vecante per shtepine dhe nje dhurate e bukur per miqte e shtrenjte.

Permasa: 16 x 11 cm

*Gdhendja eshte nje metode me e veshtire se stampimi dhe produkti del ne ngjyrat e materialit ku punohet 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: