Set Parfume & Locion per Trupin Joli Reve Shfaq më të madhe

Set Parfume & Locion per Trupin Joli Reve

OM0736

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Parfume & Locion per Trupin Joli Reve

Arome e lehte nga lule natyrale gardenia dhe lule mandarine

Një aromë absolutisht simpatike dhe barok, për princeshën moderne, me zemër të patundur.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: