Makine Qethese Remington HC5018 E51

OR1671

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine qethese

Marka: Remington

Modeli: HC5018 E51

Kjo makine permban 5 krehera per prerjen e flokeve me madhesi te ndryshme (3mm, 6mm, 9mm, 12mm dhe 18 mm).

Pershtatet me format e kokes.

Ne paketim perfshihet: Makina qethese, 5 krehera qethes, nje kreher per krehjen e flokeve, 2 furca pastrimi per qafen dhe kapak mbrojtes.

Me brisqe celiku te avancuar qe vete-mprehen.

Dimensione: 14,7 x 7,7 x 22,6 cm 

Pesha: 998 g

Punon me korent.

Pa vendosur kreherat qethes, kjo makine mund te shkurtoje floket 0.5mm (ne qofte se e perdorni pingul mbi lekure).

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: