Makine rroje dhe qethese Remington PG6030

OR0130

Leke 5,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine rroje dhe qethese Remington PG6030 

Kjo paisje personale e vecante dhe pa kordon, vjen e plote , me 6 pjese te ndryshme duke ju lejuar te stiloni floket tuaj dhe per rruajtje te lehte

Brisqe te veshura me titan

Brisqe qe vetemprehen

4 koka te ndryshme: prerese e gjere per linjat e mprehta| trimer i detajuar per prerje 0.2mm | prerese mini flete | trimer per hunde, vesh dhe vetulla

5 kreher fiks per prerje 1.5 - 12mm

1 kreher i ndryshueshem per prerje 2 - 16 mm

I rikarikueshem , perdoret 40minuta vetem me bateri

Drite treguese karikimi

Produkt origjinal

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: