Makine Qethje Braun MGK3040 7 ne 1 + Gillette Falas

MD0192

Leke 7,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine Qethese Braun MGK3040  7 ne 1 + Gillette Falas

Makine qethese dhe rruajtje Braun, modeli MGK3040.

7 opsione dhe aksesore te ndryshem per te plotesuar cdo kerkese tuajen per kujdes maksimal.

E pershtatshme per qethje dhe rruatje.

Mban deri ne 8 ore karikim.

Perfshin koka per gjatesi te ndryshme per qethje dhe rruajtje.

Pastrohet dhe lahet lehtesisht me uje te rrjedhshem.

Me drite LED, e cila eshte treguese e baterise

Falas do te merrni dhe nje Gillette.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: