Makine Qethese Imetec 5 ne 1 xst 3221

IM0267

Leke 4,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine Qethese e markes Imetec

Modeli GK5 100 ( 5 ne 1 xst 3221)

Te perfshira ne set: Makina prerese (T-Blade) me nje koke kryesore, 3 koka  te tjera per gjatesi te ndryshme dhe nje koke trimer per heqjen e qimeve te hundes

E  pershtatshme per gjatesi nga 0.5 - 8 cm

Me karikim dhe bateri te karikueshme 

Punon 60 minuta pa marre karikim 

Ekran Led

Ngjyra: E bardhe

Materiali cilesor inoks dhe celik

Makina mund te perdoret edhe per te rregulluar mjekren dhe barsetat

Kokat lahen lehtesisht me uje

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: