Libri i plotë i përkujdesit për nënën dhe fëmijën Shfaq më të madhe

Libri i plotë i përkujdesit për nënën dhe fëmijën

JB0057

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Një udhëzues themelor për kujdesin ndaj vetes dhe foshnjës, nga ngjizja e fëmijës deri në moshën trevjeçare.

Tërësisht praktik, i ilustruar plotësisht dhe i indeksuar.

264 faqe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: