Gota Qelqi Zoti dhe Zonja Shfaq më të madhe

Gota Qelqi Zoti dhe Zonja

SE0804

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Keto gota qelai Ai&Ajo me dekor puthje dhe mustaqe jane nje dhurate perfekte.

Sasia makimale qe mban gota ehte 430ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: