Gosh Parfum per Femra Kaos For Her Edt 50ml Shfaq më të madhe

Gosh Parfum per Femra Kaos For Her Edt 50ml

SIG0546

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum per Femra "Kaos For Her" nga Gosh

Eshte nje arome e cila pershtatet ne cdo kohe

Karakterizohet nga klasiciteti, sensualiteti dhe joshja. E embel dhe freskuese 

Parfumet Kaos gosh kane nje arome lulesh dhe frutash te nderthurur me nje arome druri

Eshte e perkryer per cdo situate dhe cdo rast, si ne mbremje ashtu edhe gjate dites etj

Perberesit e aromave: zambak, lule vjollca, jasemin, mandarine, rrushi i zi, limon, druri sandal dhe cedar, myshk

Sasia 50 ml