Set per Make Up WnW + Mbajtese Celsash Zemer

A-004546

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per Make Up WnW + Mbajtese Celsash Zemer

Set perfekt per dhurate nje vajze, produkte kozmetike dhe varese celesash me zemer.

Set per stilimin e Vetullave WnW

Set ideal per te bere perfekte vetullen e deshiruar 

Mund ta realizoni sipas formes dhe deshires qe ju keni 

Ne paketim vijne te gjithe aksesoret e nevojshme per procesin.

Seti vjen me cante kartoni dhe pusulle per te shkruar dedikimin tuaj per Shen Valentin.