Super Pista e Garave My Slot me Tavoline

PB0392

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Super Pista e Garave My Slot me Tavoline

Piste ideale per lojra te ndryshme 

Gara te ideuara per kenaqesine e femijeve 

E pershtatshme per femije mbi 6 vjec

Pista eshte e gjate 2.5 meter dhe te perfshire kane 2 makina gare 

Permasat jane 106 x 46 cm dhe gjatesia 2.5 meter