Libri im i parë i baletit Shfaq më të madhe

Libri im i parë i baletit

JB0085

Leke 500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Libri im i parë i baletit është një udhëzues i mrekullueshëm për fëmijët që sapo hyjnë në botën magjike të kërcimit.

Me këshillat, ilustrimet dhe tekstin frymëzues, ky libër do të bëhet një mik i dashur për fëmijët kërcimtarë.

48 faqe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: