Varese Vintage Artizanale Shfaq më të madhe

Varese Vintage Artizanale

ELV0101

Leke 690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje varese me stil Vintage per shoqen apo miken e ngushte.

Personalizohet me iniciale te ndryshme sipas deshires suaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: