Chipolino Loder per Hapat e Pare BLOCKS

PD0007

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje loder qe e cila do te ndimoje per te zhvilluar ecjen te sigurt

E markes Chipolini rekomandohet per femije 12 muash e larte te cilet nuk mund te ecin vetem.

Shume ngjyra interesante dhe funksionale per te stimuluar prekjen, shikimin dhe koordinimin tek femijet.

Lloje te ndryshme imazhesh dhe formash per te terhequr vemendjen e vogelushit gjate lojes.

Blloqe ndertimi me numra dhe shkronja.

Kjo lodër është prodhuar në përputhje me kërkesat e direktivave dhe standardeve evropiane në lidhje me sigurinë e lodrave.

Produkti ofrohet në një kuti dhuratë shumëngjyrëshe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: