Chipolino Tapet per te Luajtur LITTLE FOX Shfaq më të madhe

Chipolino Tapet per te Luajtur LITTLE FOX

PD0013

Leke 4,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tapeti littLE FOX shumngjyresh dhe terheqes per vemendjen e bebes tuaj.

Gjatë lojës stimulon levizjet tek femijet, aftësine e të mësuarit dhe të gjitha shqisat.

Me nje materila teper te bute pëlhura, tekstura të ndryshme dhe lodrat argëtuese e shndërrojnë këtë tapet ne më të mirë të fëmijës!

Të vegjlit tuaj do të shijojnë lodra shumëngjyrëshe dhe tinguj të ndryshëm që argëtojnë dhe inkurajojnë lojën.

Projektuar posaçërisht për të porsalindurit

E pajisur me harqe dhe pesë lodra të ndryshme të varura, kështu që foshnja do të jetë e angazhuar për orë të tëra loje

Lodrat janë të lëvizshme dhe pastrohen lehtë

Të vegjlit do të argëtohen me modele të ndritshme dhe shumë për të dëgjuar, parë, ndjerë dhe prekur

Paketuar në një qese me dorezë - e lehtë për tu ruajtur.

Permasat: 90/86 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: