Chipolino Karrige Relaksi me Muzike Zoo

CHP0016

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Karrige relaksi per te vegjlit tuaj e markes Chipolino

Nje karrige plot ngjyra dhe dizenjo te ndryshme Zoo. E pershtatshme per femije nga 0-6 muajsh

Mban peshe deri ne 9 kg. Mbeshtetja mund te levizet ne 3 pozicione sipas nevojes, dhe mekanizmi i lekundjes eshte nje tundim per boten e endrrave.

Me muzike dhe vibrim te lehte qe do te relaksoi totalisht femijen tuaj. Punon me 2 bateri LR14 1.5V te cilat nuk jane te perfshira

Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por jo vetem. Ajo mund te perdoret edhe si nje karrige ku femijet mund te luajne.

Eshte e rehatshme dhe e bute dhe me lodra te vogla te varura ne te.

Siguria eshte e garantuar nga rripat. Veshja lahet lehtesisht ne 30°C.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: