Parfum My Burberry Blush 30 ml

AI0403

Leke 7,950

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum My Burberry Blush 30 ml

Arome delikate dhe e fresket

Perzierje te aromave te ndryshme ne te cilen ndjehet aroma e sheges dhe e limonit, baza eshte asemin duke ja lene vendin petaleve te trendafilit dhe molles se fresket.

Arome qe qendron gjate dhe e ben cdo femer te ndjehet mire dhe e fresket

Sasia eshte 30 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: