Parfum Daisy Marc Jacobs 30 ml

AI0401

Leke 7,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum Daisy Marc Jacobs 30 ml

Arome e cila ju jep elegance rinore dhe nje sharm te lehte

Perzierje e aromes se manaferrave te egra, vjollce e bardhe, jasemini dhe baza aroma e drurit sandal

Arome qe qendron gjate dhe e ben cdo femer te ndjehet unike

Sasia eshte 30 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: