Parfum Armani Code Men 125 ml

AI0410

Leke 13,950

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum Armani Code Men 125 ml

Arome joshese per meshkuj 

Perzierje aromash te limonit te fresket, bergamotit, lules se portokallit etj

E gjithe perzierja ngrohet nen drurin qetesues, aromatik guaiac dhe fasules tonka

Arome e fresket qe mban gjate dhe ku diferenca do te behet ne moment 

Eau De Toilette sasia eshte 125 ml