Parfum Black Opium EDP 90 ml

AI0400

Leke 14,950

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum Black Opium EDP 90 ml

Arome femerore e sjelle me delikatese nga Yves Saint Laurent.

Arome magjepsese, joshese dhe teper sensuale 

Perbere nga aroma e kafese, vanilies dhe luleve te bardha 

Eau De Parfume, sasia eshte 90 ml