Parfum Black Opium EDP 50 ml

AI0399

Leke 11,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum Black Opium EDP 50 ml

Arome femerore e sjelle me delikatese nga Yves Saint Laurent.

Arome magjepsese, joshese dhe teper sensuale 

Perbere nga aroma e kafese, vanilies dhe luleve te bardha 

Eau De Parfume, sasia eshte 50 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: