Parfum Lady Million Paco Rabanne 50 ml Shfaq më të madhe

Parfum Lady Million Paco Rabanne 50 ml

AI0412

Leke 9,340

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum Lady Million Paco Rabanne 50 ml

Parfum femeror i cili vjen ne tonalitete te forta dhe mbetet per shume gjate 

Arome lulesh frutore te perziera 

Perberja kryesore eshte nga lule jeshile perzier me arome frutash verore

Vjen ne paketim unik i cili eshte krijuar nga Pierre Bellereaud 

Eau De Toilette sasia eshte 50 ml 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: