Parfum Calvin Klein Euphoria Men 30 ml

AI0407

Leke 4,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum Calvin Klein Euphoria Men 30 ml

Arome e fresket orientale, joshese dhe teper mashkullore

Jep nje ndjesi te guximshme dhe pikante

Kombinim te borzilokut te zi, xhinxherit, specit dhe  erezave aromatike 

Tharja behet me ane te kamoshit kremoz, substancave adiktive te patchoulit dhe drurit qelibar

Eau de Toilette sasia eshte 30 ml