Parfum Dior Sauvage Men 100 ml

AI0406

Leke 15,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum per meshkuj Dior Sauvage 100 ml

Arome e fresket dhe pikante e cila nxjerr ne pah aspekte te reja sensuale dhe misterioze

Perzierje e aromes se vanilje, lules se bergamonit, drurit te qelibarit dhe agrumesh te ndryshme

Arome qe qendron gjate dhe e frymezuar nga oret e mugzgut ne shkretetire

Sasia eshte 100 ml