Parfum Dior Sauvage Men 60 ml

AI0405

Leke 11,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum per meshkuj Dior Sauvage 60 ml

Arome e fresket dhe pikante e cila nxjerr ne pah aspekte te reja sensuale dhe misterioze

Perzierje e aromes se vanilje, lules se bergamonit, drurit te qelibarit dhe agrumesh te ndryshme

Arome qe qendron gjate dhe e frymezuar nga oret e mugzgut ne shkretetire

Sasia eshte 60 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: