Parfum Dolce e Gabbana Light Blue 50 ml

AI0396

Leke 9,950

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum Dolce e Gabbana Light Blue 50 ml

Arome sensuale e ofruar me shume delikatese

Perzierje e lules jasemin, drurit aromatik te kedrit sicilian, trendafilave te bardhe 

Gjithashtu ne perberje vjen freskia e lules se molles, sensualiteti i qelibarit dhe delikatesa e myshkut 

Arome mesdhetare e cila qendron gjate 

Eau De Toilette sasia eshte 50 ml 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: