Parfum per Meshkuj Tom Ford Noir 100 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Meshkuj Tom Ford Noir 100 ml

AI0362

Leke 17,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum per meshkuj nga Tom Ford Noir

Ne formatin 100 ml, një kombinim i pasur dhe i fuqishëm i toneve të freskëta dhe aromes se drurëve

Per te gjithe meshkujt me klas dhe energji

Parfumi eshte produkt origjinal i markes