Ore Casio GM-5600-1ER Shfaq më të madhe

Ore Casio GM-5600-1ER

SELL55-WZIM84

Leke 33,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Prezantimi i një përzgjedhjeje të re të modeleve që shtojnë pjesë metalike në hartimin e katrorit të  5600 Series G-SHOCK, ora që ka revolucionarizuar kohën e duhur personale që nga viti 1983. Këto modele të reja përdorin rrëshirë për brendësinë e rastit dhe çelik inox për mbulesën e saj, duke krijuar një pamje elegante duke ruajtur peshë të lehtë dhe një përshtatje të shkëlqyeshme për kyçin e dorës. 

Ora eshte rezistente ndaj ujit deri ne 200 Metra. Shoqerohet me garanci 1 vjecare nderkombetare.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: