Ore per Femra Pierre Lannier 008F924

SELL55-psUk3p

Leke 20,100

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Marka Pierre Lannier ka te vecante pjesen e zinxhirit/rripave qe jane lehtesisht te ndryshueshem dhe mund ti zevendesoni per te ndryshuar stilin tuaj ne cdo moment. Ora eshte rezistente ndaj ujit deri ne 30 Metra. Shoqerohet me garanci 2 vjecare nderkombetare.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: