Pierre Lannier Ore per Femra me Gdhendje 053J701

PRE0096

Leke 20,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pierre Lannier Ore per Femra me Gdhendje 053J701

Nje stil teper elegant per tju nxjerre ne pah delikatesen e dores tuaj

Nje bukuri e prekshme dhe e adhurueshme ku diferenca behet ne moment

Me rrip celiku milanez i cili hiqet dhe mund te nderrohet lehtesisht si dhe te ngushtohet/zgjerohet sipas deshires

Fusha e bardhe me detaje gdhendjeje ,akrepa ne ngjyre rose gold dhe detaj guri

Rripi vjen ne dy ngjyra roze gold dhe argjend

Rezistente ndaj ujit deri ne 50 meter

Diametri i ores eshte 33 mm

Gjeresia e rripit eshte 12 mm

Garancia eshte 2 vite

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: