Pierre Lannier Ore per Femra 018P989

PRE0087

Leke 16,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per ferma e markes Pierre Lannier, me forme rrethore.

Nje perzierje e hijeshise dhe elegances.

Me rrip celik/inoks ne njgjyre rose gold.

Fusha e ores eshte ne ngjyre mjalti dhe imitim druri.

Rezistente ndaj ujit 3 ATM (30 m).

Diametri 36mm, trashesia 7.19mm.

Gjeresia e rripit 16mm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: