Preciosa Pierre Lannier Symphony Ore per Femra

Leke 13,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra nga Pierre Lannier. Garancia 2 vjet

Me rrip lekure dhe fushe ngjyre blu

Konture stainless steel rosegold i jep shume pamje 

Xhami mineral shume cilesore dhe i qarte

Ekran Analog dhe levizje Quartz.

Rezistente ndaj ujit nga 30 deri ne 50 metra

Nje kombinim shume i bukur i hijeshise, delikateses dhe te bukures 

Diametri i fushes 33 mm, trashesia 6.90mm. Gjeresia e rripit 14 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: