Preciosa Pierre Lannier Spirit Ore per Meshkuj

Leke 21,100

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj nga Pierre Lannier. Garancia 2 vjet

Nje produkt i koleksionit te ri Spirit

Shfaq elegance dhe delikatese qe do ju beje te dukeni shume shik

Me rrip material çelik milanez

Xhami Plexiglas shume cilesore dhe i qarte ngjyre s8ilver dhe fushe ngjyre blu

Ekran Analog dhe levizje Quartz.

Rezistente ndaj ujit nga 30 deri ne 50 metra

Nje kombinim shume i bukur i hijeshise, delikateses dhe te bukures 

Diametri i fushes 42 mm, trashesia 10.70mm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: