GOSH Parfum per Meshkuj Kaos For Men Edt 50ml Shfaq më të madhe

GOSH Parfum per Meshkuj Kaos For Men Edt 50ml

SIG0547

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum per Meshkuj "Kaos For Men" nga Gosh

Eshte nje arome e cila pershtatet ne cdo kohe

Arome e mahnitshme e cila ka nje force dhe karakter terheqes. Joshese, e fresket dhe mashkullore

Parfumet Kaos gosh kane nje arome lulesh dhe frutash te nderthurur me nje arome druri

Eshte e perkryer per cdo situate dhe cdo rast, si ne mbremje ashtu edhe gjate dites etj

Perberesit e aromave: limon, mandarine, mente, barbaroze, myshk lisi, dru sandal, vanilje

Sasia 50 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: