Parfum LA RIVE Set per Meshkuj Extreme Story Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Meshkuj Extreme Story

A-003281

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Aroma Extreme Story eshte thelbi i forces mashkullore dhe nje aventure te paharrueshme.

Jepini freski cdo momenti ne jeten tuaj nepermjet aromes se fresket te portokallitdhe elemit.

Ideal per ato qe duan natyren dhe ndjenjen e lirise se pakufizuar.

Parfumi 75 ml.

Deodoranti 150 ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: