Kase Don't Touch my Phone

Leke 450

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kase per telefonat samsung dhe iphone

Material plastike e nje cilesie shume te mire

Mbron telefonin tuaj nga goditjet dhe gervishtjet

Me nje dizenjo te bukur bardhe e zi me mbishkrimin "Don't Touch my Phone"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: