Kase Grey Pocket

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kase me nje dizenjo shume te vecante

Material imitim lekure PU dhe qepje anesore

Hapja dhe mbyllja e kases eshte magnetike

Me dizenjo nje lule dhe zogj te gdhendura

Me vende per kartat tuaja dhe parate. Mbani gjithcka qe ju duhet me vete

Kasa eshte me rrip mbajtes, pjesa e brendshme eshte plastike dhe mund te perdoret edhe me vete pa pjesen tjeter

Mbroni telefonin tuaj dhe bejeni ate te duket i bukur gjithmone

Perdoret edhe si mbeshtetes ne menyre qe te mos e mbani ne dore gjate kohes qe flinsi apo ndiqni programe ne telefon

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: