Parfum per Meshkuj Paco Rabanne Black XS Potion 100 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Meshkuj Paco Rabanne Black XS Potion 100 ml

AI0249

Leke 8,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Black xs Potion" parfum per meshkuj i markse se njohur Paco Rabanne

Nje arome e bute dhe provokuese

Do te ndjeni aroma te ndryshme ne nje sprucim te vetem

Ky parfum permban kombinime fantastike ku aromat kryesore qe ndjehet eshte grapefruit. Aromat baze jane trendafili i kuq Baccara, Hellebore pink duke u nderthurur me aromen e ngrohte te drurit te zi sandal dhe amber

Mund ta perdorni ne cdo moment te dites

Sasia 100 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: