Bvlgari Man in Black EDP 100 ml Shfaq më të madhe

Bvlgari Man in Black EDP 100 ml

AI0187

Leke 12,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum per meshkuj nga linja e Bvlgari

Man in Black ne formatin 100ml 

100% autentik, totalisht i ri me nje arome te parezistueshme qe zgjat dhe eshte terheqese

Parfumi eshte ORIGJINAL i markes. 

Mund te jete nje dhurate shume e bukur per te dashurin tuaj kete Shen Valentin dhe jo vetem

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: